Layher Keder XL laikinieji stogai

Layher Keder XL laikinieji stogai

Layher Keder XL laikinieji stogai ir jų privalumai

Su Layher Keder XL laikinais stogais  nustatomi nauji stogų dengimo standartai statybose, nes Keder XL laikinieji stogai yra ekonomiškas sprendimas mažiems ir dideliems projektams. Atsižvelgiant į reikalavimus, susijusius su vietos oro sąlygomis, jis gali būti pastatytas iki 40 metrų pločio!

Layher Keder XL laikinas stogas – geriausias pasirinkimas apsisaugoti darbo metu nuo nepageidaujamų oro sąlygų, tokių kaip lietus ar sniegas. Jums niekada nereikės atidėti suplanuotų darbų, nes darbai, kuriuos visada buvo galima atlikti tik šiltuoju metų sezonu,  su Layher Keder XL tai galima daryti ištisus metus.

Layher Keder XL laikinieji stogai yra pagaminti iš lengvų aliuminių sujungiamų sijų, kurios atlaiko dideles apkrovas. Standartinis stogo nuožulnumo kampas yra 18 laipsnių.

Dviejų šlaitų stogas

Layher Keder XL laikinojo stogo plotis iki 40 m.

Šlaito nuolydis:   18°

Layher laikinieji stogai

Vieno šlaito stogas

Layher Keder XL laikinojo stogo plotis iki 25,40 m.

Šlaito nuolydis:   18°

Layher laikinieji stogai

Layher Keder XL stogų panaudojimas

Keder XL laikinieji stogai gali būti dviejų šlaitų, vieno šlaito ir daugiakampio formos, kurie turi daugybę pritaikymo sričių:

  • Nepakeičiami atliekant stogų dengimo darbus;
  • Remontuojant medinius stogus ir jų dangas;
  • Pastatų papildomo aukšto statymui;
  • Namų renovacijai;
  • Lauko sandėliams;
  • Angarai žemės ūkio technikos laikymui;
  • Kelių ir greitkelių remonto darbuose;
  • Renginių scenoms ir tribūnoms;
  • Tiltų statybai bei daugybei kitų įprastų darbų.

Layher Allround moduliniai ir Layher SpeedyScaff fasadiniai pastoliai suderinti su Layher Keder XL laikinųjų stogų sistema, todėl jums pastatyti Layher Keder XL laikinąjį stogą dar paprasčiau, jei turite bet kurią Layher pastolių sistemą.

Layher Keder XL kelių remonto darbuose
Vaikų darželio statybos po Layher Keder XL stogu

Layher laikininas stogas su važiuokle

Layher laikinas stogas su važiuokle – tai dar vienas puikus sprendimas, kai norite uždengti nedidelę darbo zoną. Ant atraminių pastolių įrengtų sijų montuojasi specialūs laikinojo stogo priedai, tokie kaip stogo ratai, kurių dėka nesunkiai be didelių pastangų galima nustumti stogą virš darbinės zonos.

 Tokiu būdu uždengiame tik tą plotą, kurioje vietoje tuo metu vyksta darbai. Todėl nebereikia konstruoti apsauginio stogo virš visos statybų aikštelės, jei darbai vyksta palaipsniui.

Laikinas stogas su važiuokle

Layher Laikinas stogas su važiuokle