Kaip Layher sistemos pastolių naudojimas gali padėti sumažinti klimato kaitos veiksnius?

Kaip Layher sistemos pastolių naudojimas gali padėti sumažinti klimato kaitos veiksnius?

Kaip Layher sistemos pastolių naudojimas gali padėti sumažinti klimato kaitos veiksnius?

Layher GUEGLINGENAS-EIBENSBACHAS. Klimato kaita ir jos keliami pavojai jau seniai nebėra abstraktūs, o pasekmės jau akivaizdžiai jaučiamos. Karščio bangos, liūtys, vis dažnesni uraganai ir kiti ekstremalūs oro reiškiniai jau yra kasdienybė. Layher, kaip šeimos valdoma įmonė, ekonomiškas gamybos įrangos naudojimas ir išteklius tausojantys gamybos procesai visada buvo jų mąstymo pagrindas ir neatskiriama misijos dalis.

Siekdama sumažinti savo poveikį aplinkai ir klimatui, Layher taiko ekologiškai tvarų požiūrį tiek gamindama, tiek naudodama pastolių sistemas. Svarbi jos dalis yra dėmesys klimatui žalingo CO2 išmetimo mažinimui.

Tvari gamyba

Kruopštus sertifikuotų tiekėjų iš visos Europos pasirinkimas

Aukštos kokybės žaliavų parinkimas ir įsigijimas taip pat yra ekologiškai tvarus Layher, remiantis išsamia tiekėjų audito programa, ir jos daugiausia gaunamos iš netoliese esančių Europos rinkų. Tai palengvina kokybės valdymą ir tiekimo patikimumą, kartu pašalinant didelius transportavimo atstumus.

Daugelis tiekėjų jau daugelį metų dirba su mumis kaip partneriais. Siekiant ekologinio tvarumo, taip pat užtikrinama, kad tiekėjai įgyvendintų šiuo metu galiojančius aplinkosaugos standartus.

Dėl centralizuotos gamybos vietos išvengiama didelių transportavimo atstumų

„Made by Layher“ reiškia „Pagaminta Vokietijoje“: gamyba vyksta tik Vokietijoje. Sutelkdama savo plėtrą, gamybą, pardavimą, pristatymą ir valdymą savo vietoje Güglingen-Eibensbach, Layher gali ne tik greitai pritaikyti savo gamybą prie faktinių poreikių dėl nedidelių atstumų ir greitai reaguoti į klientų poreikius, bet ir venkite didelių jo medžiagų transportavimo atstumų.

Tai žymiai sumažina CO2 emisiją. Pastačius antrą karštojo cinkavimo įrenginį pagrindinėje vietoje, sunkvežimiais per savaitę į išorinius cinkavimo įrenginius buvo nuvažiuota iki 100 mažiau, o tai reiškia, kad CO2 emisija sumažėjo maždaug 1 400 tonų per metus.

Ekonomiškas išteklių naudojimas ir perdirbimas

Ekonomiškas išteklių naudojimas yra vienas iš pagrindinių „Layher“ rūpesčių – jis apima popieriaus taupymą biure, profesionalų žaliavų, reikmenų ir eksploatacinių medžiagų perdirbimą bei tikslinį energijos vartojimo efektyvumo didinimą. Siekiama ilgalaikėje perspektyvoje 10 procentų sumažinti energijos suvartojimą vienam pagamintam vienetui. Štai kodėl vidinė energijos valdymo sistema buvo įdiegta jau 2005 m. Tuo pačiu Layher taip pat dalyvavo Heilbronn-Franken energijos vartojimo efektyvumo konferencijoje.

Siekiant sumažinti pirminės energijos suvartojimą, efektyviau ir protingiau naudojant energiją, palaipsniui buvo įgyvendinta daug priemonių – nuo ​​energiją taupančio apšvietimo ir naujausių šildymo technologijų naudojimo iki dažnio valdomų sistemų ir atliekinės šilumos ar medžio drožlių panaudojimo. šildymas. Pradinis tikslas buvo pasiektas ir netgi viršytas. Už šį sėkmingą įgyvendinimą Layher buvo apdovanotas tuometinio federalinio aplinkos ministro Peterio Altmaierio už „švyturio funkciją energijos sąnaudų ir CO2 emisijų mažinimo srityje“.

2016 m. Layher taip pat nusprendė savo energijos valdymo sistemą sertifikuoti pagal tarptautinį standartą ISO 50001. Gautos įžvalgos ir išvados taip pat buvo įtrauktos į naujas pastato priemones. Gamybos salės ir pastatai suprojektuoti pagal bent 55 energijos vartojimo efektyvumo standartą, naudojant tokias priemones kaip šilumos izoliacija arba gamybos procesų išmetamosios šilumos panaudojimas.

Griežta nuotekų ir išmetamo oro emisijos kontrolė

Siekdama, kad poveikis gamtai būtų kuo mažesnis, Layher ne tik gamyboje, bet ir karštojo cinkavimo įrenginiuose naudojasi naujausiomis proceso technologijomis, įkapsuliuotais proceso komponentais ir galingomis ištraukimo bei filtravimo sistemomis. Tai reiškia, kad išmetamo oro ir nuotekų kiekis yra gerokai mažesnis už įstatymų nustatytas ribas, be to, juos reguliariai tikrina išorės inspektoriai. Net griežti aplinkosaugos tikslai, kurių reikalauja Vokietijos federalinis išmetamųjų teršalų kontrolės įstatymas, yra ne tik pasiekti naujausiomis technologijomis, bet ir gerokai viršyti.

Aplinką tausojanti vidinė logistika

Siekdama ekologiško transporto įmonės teritorijoje, Layher savo ankstesnį sunkvežimių parką pakeitė modernia MAFI transporto sistema, kurią sudaro traktoriai su sumažintu CO2 emisija ir priekabos. Jas papildo šakiniai krautuvai su specialiais filtrais, kad būtų išvengta suodžių dalelių. Dabar juos pakeičia energiją taupantys elektriniai šakiniai krautuvai.

Pasauliniu mastu decentralizuoti medžiagų sandėliai, siekiant sumažinti medžiagų transportavimą

Koncentruodama gamybą Güglingen-Eibensbach vietoje ir decentralizuotą sandėlio organizaciją, Layher gali sumažinti ir optimizuoti išorines logistikos pastangas. Daugiau nei 140 paslaugų centrų visame pasaulyje su gerai įrengtais medžiagų sandėliais sumažina transportavimo atstumus iki klientų. Aprūpinant paslaugų centrus, kruopščiai iš anksto planuojant, siekiama susilaikyti nuo krovinių gabenimo oro transportu. Kur įmanoma, greta klasikinio sunkvežimių vežimo būdo naudojamos alternatyvios transporto rūšys, pavyzdžiui, geležinkeliai. Geležinkelių transporto galimybė aprūpinti naują paslaugų centrą Švedijoje yra atidžiai nagrinėjama. Juo siekiama sutaupyti iki 80 procentų CO2.

Tvarūs produktai

Tvarumas taip pat yra svarbi tema kuriant patį produktą. Optimizuotos logistikos į vietą ir iš jos, medžiagas taupančios surinkimo, plataus galimo pritaikymo spektro ir ilgo tarnavimo derinys atlieka svarbų vaidmenį tausojant gamtos išteklius ir nuolat sumažinant CO2 emisiją, kai naudojami sistemos Layher pastoliai.

Ilgas tarnavimo laikas sumažina žaliavų sąnaudas

Patvarūs gaminiai ne tik užtikrina klientų investicijų apsaugą, bet ir tiesiogiai prisideda prie išteklių tausojimo. Štai kodėl Layher savo gaminių kūrime ir gamyboje remiasi sistemingu kokybės valdymu ir labai efektyvia korozijos prevencija savo gaminiuose karštojo cinkavimo būdu. Tai prailgina Layher sistemos pastolių tarnavimo laiką daugeliu metų. Patirtis rodo, kad Layher sistemos naudojamos penkiems šešiems projektams per metus – ir tai trunka mažiausiai 20 metų, o dažnai ir ilgiau.

Efektyvi logistika dėl lengvų komponentų ir tinkamų transporto priemonių

Pastolių statybos paslaugų teikimui įtakos turi ne tik pastolių surinkimas ir pastolių išmontavimas, bet ir medžiagų transportavimas į objektą ir iš jo – kiekviename projekte. Kad klientai galėtų padidinti surinkimo greitį ir geriau išnaudoti transportavimo pajėgumus, Layher žymiai sumažino savo pagrindinių komponentų svorį, naudodama didelio tempimo plieną, atitinkantį Layher Lightweight filosofiją, išlaikant didelę apkrovą.

Transporto masės sumažėjimas iki 15 procentų užtikrina CO2 emisijų mažinimą įgyvendinant kiekvieną projektą. Tinkamos transportavimo priemonės, pvz., daugkartinio naudojimo sistemos padėklai, sumažina pakavimo pastangas ir išlaidas, kartu išvengiant pakuočių atliekų.

Lieknesnės konstrukcijos sumažina medžiagų sąnaudas

Didelė „Layher“ sistemų laikomoji galia, gerai apgalvotos surinkimo sekos ir papildomi komponentai leidžia klientams pasiūlyti medžiagas taupantį sprendimą kiekvienai vietai. Vienas konkretus pavyzdys yra Layher Allround atraminiai pastoliai TG 60, kurių pagrindinė konstrukcija yra kvadratinė. Moduliniai bokšteliai ir jų tarpų ilgiai gali būti lanksčiai pritaikyti prie reikiamos apkrovos. Pavyzdžiui, 2,07 m prailgintos įlankos 1 000 m² plotui reikia tik 70 bokštų, o ne 100. Tai reiškia, kad sunaudotos ir transportuojamos medžiagos kiekis gali būti sumažintas iki maždaug 30 proc. projektą. Svarbus indėlis tausojant išteklius.

Layher Allround atraminiai pastoliai TG 60

Viena sistema – daug sprendimų: Layher „pridėtinės vertės“ idėja

Visoje sklype reikalingos laikinos konstrukcijos: platformos darbui aukštyje, atramos betonavimo darbams arba patekimo į aikštelę sprendimai, pavyzdžiui, laiptų bokštai. Vienkartinės konstrukcijos, pagamintos iš medžio arba plieno, ne tik atima daug laiko, bet ir turi ribotą kitų panaudojimo galimybių trūkumą, dažniausiai apsiribojantį aptariamu projektu. Priešingai,

Layher savo sistemos pastoliais statybos rinkinio formatu siekia sukurti tvarią „pridėtinės vertės“ idėją, kuri tausoja išteklius. Keletas pagrindinių komponentų dėl skirtingų standartinių ilgių ir tinkamų išplėtimo bei papildomų komponentų gali būti lanksčiai pritaikyti tiek pastato geometrijoms, tiek grunto sąlygoms, taip pat pakartotinai naudojami dėl plataus pritaikymo – nepriklausomai nuo konkrečios vietos. Tolesnė plėtra tęsiasi pagal šį integruotą požiūrį: be jokių problemų galima derinti skirtingas sistemų kartas, o naujas dizainas dera su esamomis klientų medžiagų atsargomis.

Layher sistemos sprendimai nustato pasaulinį pastolių statybos standartą

Layher reiškia naujoves, saugumą ir kokybę „pagaminta Vokietijoje“ ir tvirtą partnerystę su savo klientais. Taip šeimos įmonė išaugo ir tapo pirmaujančia sisteminių pastolių gamintoja. Išbandyti ir išbandyti bei nuolat tobulinami Layher sprendimai šiandien yra pasaulinis pastolių konstrukcijų standartas: greitai surenkami ir išmontuojami, saugūs ir lankstūs. Tokiu būdu galima žymiai sutrumpinti surinkimo laiką, o darbo sauga labai padidėja.

Tai užtikrina ir plačios Layher paslaugos – kompetentingos konsultacijos, mokymai ir seminarai bei didelis pristatymo pajėgumas. Kasdien daugiau nei 2200 darbuotojų sukuria „daugiau galimybių“ – arba labai automatizuotoje pagrindinėje gamykloje Güglingen-Eibensbach, arba pardavimų dukterinėse įmonėse 42 šalyse visame pasaulyje.