Atraminiai pastoliai TG60

Atraminiai pastoliai TG60
Atraminiai pastoliai TG60

Atraminiai pastoliai TG 60 – net dar daugiau galimybių su „Allround“ pastoliais.

Naujieji „Layher Allround“ moduliniai pastoliai TG 60 buvo sukurti kaip „Allround“ pastolių sistemos išplėtimas. Trys papildomos dalys leidžia jums sumontuoti aukštesnius ir tvirtesnius modulinius bokštelius dar greičiau. Moduliniai pastoliai TG 60 būna trijų dydžių: 1,00 x 1,09 m, 0,50 x 1,09 m ir 0,71 x 1,09 m. Pagrindo rėmas, kurio aukštis H = 0,71 m, turi „Allround“ rozetę viršuje ir apačioje, tačiau neturi kaiščio. Moduliniai pastoliai TG 60, kurių aukštis H = 1,00 ir H = 0,50 m, turi integruotus kaiščius apačioje ir „Allround“ rozetes tik standartinių elementų viršuje. Moduliniai pastoliai TG 60 yra pagaminti iš didesnio tvirtumo plieninio vamzdžio ir yra sustiprinti 2 mažomis įstrižainėmis. Kiekvieno vertikalaus pagrindo keliamoji galia gali siekti iki 6 tonų. Skersinių ir įstrižainių galai yra plokšti. Taip „Allround“ rozetės yra visiškai panaudojamos. Kad būtų perkeltos tempimo jėgos, kiekvienas rėmas yra sutvirtinamas vyrių kaiščiais, fiksavimo kaiščiais arba varžtais vienas prie kito. Tokiu būdu bokšteliai gali būti sumontuojami ant žemės ir perkeliami krano pagalba. Moduliniai pastoliai TG 60 yra sukurti simetriškai. Dėl šios priežasties Jums nereikia jaudintis dėl įstrižainių krypties.

Papildomi privalumai
Be standartinių „Allround“ komponentų, reikia tik trijų papildomų komponentų.
Greitas montavimas ir išmontavimas.
Didelė leistinoji keliamoji galia.
Reguliuojamas aukštis.

30 {a353f00b5eea513caba01b73acf7d83d11932e05242ee9fcce17c07a92818bd1} geresnis laiko taupymas

Sutaupoma 30 {a353f00b5eea513caba01b73acf7d83d11932e05242ee9fcce17c07a92818bd1} daugiau laiko lyginant su „Allround“ pastoliais, pagamintais iš pagrindų ir skersinių.
Mažas komponentų skaičius
– moduliniai pastoliai TG 60 pakeičia pagrindus, skersinius ir įstrižaines. Dėl šios priežasties galima sutaupyti daug laiko montuojant ir išmontuojant pastolius. Be to, pastolius sudaro mažesnis dalių skaičius.
Horizontalus montavimas ant žemės – „Allround“ modulinius pastolius TG 60 galima montuoti ant žemės. Po to, bokštelį galima perkelti kranu. „Layher“ ašinė atrama neleidžia pagrindo plokštėms iškristi. Vyrių kaiščiai pritvirtina rėmus viena prie kito.
Paprasta sujungimo technologija nenaudojant varžtų – visiškai nereikia įrankių. Moduliniai pastoliai TG 60 turi integruotus kaiščius. Rėmai bus apsaugoti nuo pakėlimo naudojant vyrių kaiščius, fiksavimo kaiščius arba varžtus.
Aptarnavimas – „Layher Allround“ modulinių pastolių TG 60 medžiagų planavimo tvarkaraščiai (1 pav.), konstrukcijų brėžiniai, struktūriniai standartai pagal EN 12812:2008-12 ir rekomendacijos dėl matmenų yra prieinami. Nedvejokite ir paprašykite šios informacijos iš savo „Layher“ partnerio.
Skirtingi platformų ilgiai – „Allround” moduliniai pastoliai TG 60 gali būti lengvai pritaikomi prie skirtingų klojinių skersinių išmatavimų. Kad tai padarytumėte, tiesiog pasirinkite skirtingų ilgių „Allround“ skersinius ir įstrižaines. Pagrindiniai komponentai – moduliniai pastoliai TG 60 – išlieka tokie patys.
Medžiagų optimizavimas –. sistemos kintamumo dėka, didelė keliamoji galia gali būti geriau išnaudojama. Tai taupo medžiagas, laiką ir pinigus.
Greito perkėlimo galimybė – lengvai montuojamų ratukų dėka, moduliniai bokšteliai TG 60 gali būti greitai perkeliami į naują darbo vietą jų neišmontuojant. Taip pat galima perkelti visą bokštelių grupę vienu metu.

Atraminiai pastoliai TG60

Idealus „Allround“ pastolių išplėtimas
Puikus suderinamumas – moduliniai pastoliai TG 60 yra visiškai suderinami su „Allround“ pastoliais. Dėl šios priežasties, specialios esamų pastolių geometrijos ir integracijos išplėtimas ir pritaikymas yra lengvai atliekamas. Pleišto galvutės naudojamos sujungimui. Taip išvengiama laiko švaistymo naudojant vamzdžius ir jungtis.
Pritaikymas prie atraminių grotelių – moduliniai pastoliai TG 60 gali būti statomi nepriklausomai nuo plokštės atraminių grotelių. Naudojant modulinius pastolius TG 60, kolona gali būti integruojama be jokių problemų. Turi būti išmontuojami skersiniai ir įstrižainės vienoje pusėje, o bokštelis gali būti perkeliamas, pvz., montuojamų ratukų pagalba.
Keli rėmo sluoksniai – naudojant modulinių pastolių sistemą TG-60 galima sumontuoti kelis rėmų sluoksnius vienoje eilėje. Jie yra sujungiami vieni su kitais naudojant „Allround“ skersinius ir įstrižaines. Tokiu būdu galima sumontuoti 3 ar daugiau rėmo sluoksnių su tokiu pačiu arba skirtingu platformų ilgiu.
Rėmų susiejimas – esant didelei apkrovai, moduliniai pastoliai TG 60 gali būti sujungiami tam, kad būtų padidinta bokštelių keliamoji galia. Naudojant „Layher“ porinę pleišto jungtį, bet koks rėmų skaičius gali būti sujungiamas fasado pusėje minimalioje erdvėje. Kvadrato formos bokštelius galima sutvirtinti bet kurioje pusėje.

Atraminiai pastoliai TG60

Atraminiai pastoliai TG60

Saugesni.

Pažangių porankių dėka
Apsauga nuo kritimo – „Layher Allround“ moduliniai pastoliai TG 60 yra ne tik labai stabilūs, jie yra ir saugesni montavimo ir išmontavimo metu. Vertikalaus bokštelių montavimo metu, plieniniai paklotai gali būti naudojami kaip montavimo paklotai. Paskui gali būti montuojami kito bokštelio rėmai, skersiniai ir įstrižainės.
Integruotas praėjimas – tokiu atveju, montavimo paklotai bus pakeliami 1 m aukščiau. Praėjimas į kitą lygį bus įrengtas tiesiogiai virš modulinių pastolių TG 60. Dabar viršutinis lygis gali būti padengiamas plieniniais paklotais, kad būtų galima tęsti montavimą.

Atraminiai pastoliai. Sandėliavimas ir logistika

Atraminius TG60 pastolius siūlome sandėliuoti ir transportuoti specialiai jiems pritaikytomis paletėmis

TG-60, VILNIUS, LITHUANIA

SIM – pastolių informacinis modeliavimas su LayPLAN programinė įranga

LayPlan Classic | Layplan CAD | LayPLAN TO RSTAB | LAYPLAN MATERIALMANAGER | LayPLAN VR Viewer | LAYPLAN QUANTIFY®

+370 (5) 2168375

info@layher.lt

Salininkų g 82, Vilnius

I – V: 09.00 – 17.00

Atraminiai pastoliai yra būtinas sprendimas, užtikrinantis konstrukcijų stabilumą ir saugumą įvairiuose statybos ir remonto darbuose. Jie naudojami pastatų fasadams, tiltams, tuneliams ir kitoms didelėms konstrukcijoms paremti. Atraminiai pastoliai pasižymi dideliu tvirtumu ir gali atlaikyti dideles apkrovas, todėl jie yra nepakeičiami atliekant sudėtingus ir ilgalaikius projektus. Šie pastoliai yra lengvai surenkami ir reguliuojami, todėl juos galima pritaikyti prie įvairių aukščių ir konstrukcijų formų. Dėl savo patikimumo ir lankstumo, atraminiai pastoliai užtikrina darbo saugumą ir efektyvumą, padedant išvengti nelaimingų atsitikimų ir užtikrinant sklandų darbo procesą. Jie yra idealus pasirinkimas tiek profesionaliems statybininkams, tiek dideliems pramoniniams projektams.

Layher Baltic. Pastolių sistemos. Pagaminta Vokietijoje.
Риштування