• +370 (5) 2168375
  • info@layher.lt
  • Salininkų g 82, Vilnius

Layher SpeedyScaf.®
Greita. Saugu. Užbaigta.

 

Apsauginius turėklus prilaikantys pleištai  užsifiksuoja itin tvirtai, taip sutvirtindami pastolių konstrukciją ir padidindami saugumo pojūtį.
Su SpeedyScaf Jūs naudojatės geriausiais Layher privalumais ypač kompaktiškoje formoje. Išsami techninė koncepcija, ištobulinta iki mažiausių detalių, išbandytas ir testuotas Layher gamybos tikslumas. Jūs taip pat gaunate neprilygstamus pristatymo pajėgumus, dideles atsargų apimtis ir aptarnavimą po pirkimo.

speedy sec
Paprasta
Sistemos principas – pastolių paklotų montavimas ir įtvirtinimas su U-profilio įtvarais, bevaržtė jungties technologija ir savaime suprantama surinkimo eiga – užtikrina neįveikiamai greitą montavimą ir išmontavimą
Ypatingas sistemos privalumas yra galimybė jau vėliau pataisyti, sutvirtinti pastolių konstrukciją su įstrižainėmis, kurios turi reguliuojamas, prie rėmų montuojamas jungtis.

Patogu
Nuolatinis darbas tobulinant produktus lėmė nuoseklų svorio mažėjimą, ergonomiškumą ir paprastą naudojimą.

Gerai apgalvota
Layher SpeedyScaf savo kišenėje visada turi greitą sprendimą. Nesvarbu ar trukdo žemės paviršiaus nelygumai, ar reikia platinti pastolius, ar trukdo įdubos, išsikišimai ir plyšiai – yra sukurtos specialios ištobulintos praplėtimo, prailginimo dalys kiekvienai struktūrai, taip taupant laiką ir medžiagas.
Layher pastolių paklotai be vargo saugiai įslenka į rėmus. Tai užtikrina tam skirti įtvarai-sutvirtintojai. Su Layher Jūs galite rinktis iš plieno, aliuminio, medžio ar stiklo pluošto. Taip galite išsirinkti aukščiausios kokybės tinkamą paklotą pagal atitinkamus reikalavimus.

Trys sistemos vienoje
Priklausomai nuo reikalingo apkrovos dydžio, pritaikymo, transportavimo ir sandėliavimo galimybių, Jūs galite sujungti pastolius, kurie yra sukurti Jūsų specifiniams poreikiams: galite pasirinkti iš 0,73 m arba 1,09 m pločio karštai cinkuoto plieno, ar 0,73 m pločio iš aliuminio su grindiniu ir papildomomis prailginimo dalimis kiekvienam pločiui. Toks lankstumas suteikia nepalyginamą įvairovę, optimalų pakrovimą ir mažiausią įmanomą medžiagų naudojimą.

Saugu naudoti
Greitas kaip žaibas.

Layher saugumas yra svarbiausias. Layher apsauginių turėklų sistema (AGS) labai naudinga pastolių surinkimo metu.
Praplatinti pastolius iki 1,09 yra įmanoma su konsolėmis; nėra paprastesnio būdo pastatyti pastolius aplink pastatą su besikeičiančiu fasado kontūru arba užkelti į viršų paklotus optimaliam darbo aukščiui pasiekti.
Užpildant tarpus arba surenkant dideles konstrukcijas galima pasirinkti iš plataus grotuotų sijų asortimento, išbandyti ir testuoti įvairiomis sąlygomis. Rizika, susijusi su darbu ant pastolių, yra eliminuojama dėl apsauginio stogo.
Patikimas saugumas ir paprastas prailginimo/praplatinimo potencialas gali būti laikomas kaip savaime suprantamas su Layher SpeedyScaf®

Fasadinių pastolių detalės

12 NEU

Pastolių montavimo standartas.
Minimalaus dalių kiekio panaudojimas. Maksimalus saugumas

Su keletu pagrindinių elementų atlikus kelis surinkimo veiksmus, ši klasikinė Layher sistema bet kokiam darbui suteiks saugų pagrindą žaibišku greičiu. SpeedyScaff jau kelis dešimtmečius lyderiauja rinkoje. Nepaprastai lengva, bet stipri ir stabili pastolių sistema, su kuria galima patenkinti beveik visus reikalavimus. Ir taip padėti ilgalaikius pelningumo pamatus!

PASTOLIŲ PROJEKTAVIMO PROGRAMINĖ ĮRANGA LAYPLAN

layplan speedy

``SpeedyScaff`` FASADINIŲ PASTOLIŲ PROJEKTAVIMO PROGRAMA

LayPlan Classic | Layplan CAD | LayPLAN TO RSTAB | LAYPLAN MATERIALMANAGER | LayPLAN VR Viewer | LAYPLAN QUANTIFY®

FASADINIŲ PASTOLIŲ NAUJIENOS

Layher pastolių kampų montavimų paklotai cilindrinėms konstrukcijoms

Turinys  Layher pastolių įprastiniai kampų montavimų paklotaiU- kampų montavimų paklotai cilindrinėms pastolių konstrukcijomsU- kampinis reguliuojamas paklotas saugesniems praėjimas tarp pastolių segmentųLayher kampinių paklotų priv

Layher fasadinių rėmų sujungimo adapteris įvairiems kampų sprendimams

Turinys Įprastiniai fasadinių pastolių kampų montavimaiGreitesnis pastolių surinkimasFasadinių rėmų sujungimo adapterių variantai Įprastiniai fasadinių pastolių kampų montavimai Kampinėse fasadinių pastolių konstrukcijose, apskrito st

Greitesnis ir saugesnis užlipimas, naudojant Layher laiptines

Remiantis TRBS 2121-1, naujausia Vokietijos techninių taisyklių versija pramonės saugai, pastoliams, kurių prieigos aukštis yra didesnis nei 5 metrai, vartotojams draudžiama naudoti vidines kopėčias patekimui ant pastolių. Kaip alternatyva &

Layher SpeedyScaff

+370 (5) 2168375

info@layher.lt

Salininkų g 82, Vilnius

I – V: 09.00 – 17.00

© Web sprendimai