Layher iš modulinių pastolių

Nesvarbu, kur bebūtumėt – statybų aikštelėje ar mėgstamos grupės koncerte – Layher siūlo platų laikinų praėjimo sistemų pasirinkimą. Paklotai su liuku bei integruotomis kopėčiomis ar su aliuminine laiptų platforma – tai patys populiariausi prieigos būdai statybų aikštelėje dirbant ant pastolių.

Laikini tiltai
Layher tiltinės sistemos elementai, naudojami kartu su modulinių pastolių sistema, leidžia konstruoti didelio tarpatramio pėščiųjų tiltus, kurie gali būti naudojami kaip praėjimo keliai esant masiniams visuomeniniams renginiams, vykdant statybos darbus ar kitais atvejais. Tiltinė sistema gali būti pritaikyta ne tik pagal tiesioginę savo paskirtį, o taip pat, dėl savo didelės laikomosios galios, naudojama kaip atraminė-laikančioji struktūra stogų konstrukcijoms, podiumams ar pakabinamiems pastoliams.

laikinos praėjimo sistemos

laikinos praėjimo sistemos

Tiltinės sistemos gali būti surenkamos ant žemės ir paskui pakeliamos į projektinę padėtį krano pagalba arba surinkimas gali būti atliekamas reikiamoje padėtyje, naudojant pagalbinius pastolius. Vienas tiltinis rėmas (modulis) susideda iš dviejų vertikalių statramsčių (su pleištinėmis jungtimis iš abiejų pusių), horizontalių rygelių bei įstrižo ryšinio elemento. Varžtinės jungtys užtikrina greitą ir ekonomišką šių elementų sujungimą. Priklausomai nuo reikalavimų, praėjimo platforma gali būti surinkta naudojant tiek renginių sektoriui (scenoms bei tribūnoms) skirtus paklotus, tiek įprastinius pastolių sistemos paklotus. Tiltinė sistema suderinama su įvairaus tipo turėklais, o taip pat ir Layher apsauginiais skydais.

Tiltinės sistemos gali būti surenkamos ant žemės ir po to pakeliamos į projektinę padėtį krano pagalba, arba surinkimas gali būti atliekamas reikiamoje padėtyje, naudojant pagalbinius pastolius.

LAYHER ALLROUND LAIKINOS PRAĖJIMO SISTEMOS IR JŲ EFEKTYVUMAS:

Visiškai suderinama su Layher Allround moduliniais pastoliais
Tilto vidinių sekcijų įtempimas su reguliuojamo ilgio strypais
Paprastos jungtys su varžtais
Atrama pastoliams, podiumams, stogams
Galimybė uždengti ir apsaugoti nuo oro su specialiais skydais
Galimybė surinkti ant žemės ir perkelti į vietą kranu
Paprastas tvirtinamas ant dideles apkrovas atlaikančių specialių atramų
Du žingsniai: 2,07 ir 2,57 metrų
Tarpatramio ilgis iki 30 m
Ypatingai didelė apkrova iki 10,8 kN/m2
Specialiai suprojektuotos transportavimo ir sandėliavimo paletės

+370 (5) 2168375

info@layher.lt

Salininkų g 82, Vilnius

I – V: 09.00 – 17.00

Layher Baltic. Pastolių sistemos. Pagaminta Vokietijoje.
Риштування