• +370 (5) 2168375
  • Estonia: +372 5558 0848

Nesvarbu, kur bebūtumėt – statybų aikštelėje ar mėgstamos grupės koncerte – Layher siūlo platų laikinų praėjimo sistemų pasirinkimą. Paklotai su liuku bei integruotomis kopėčiomis ar aliuminė laiptų platforma – tai patys populiariausi prieigos būdai statybų aikštelėje dirbant ant pastolių.

Laikini tiltai
Layher tiltinės sistemos elementai, naudojami kartu su modulinių pastolių sistema, leidžia konstruoti didelio tarpatramio pėščiųjų tiltus, kurie gali būti naudojami kaip praėjimo keliai esant masiniams visuomeniniams renginiams , vykdant statybos darbus ar kitais atvejais. Tiltinė sistema gali būti pritaikyta ne tik pagal tiesioginę savo paskirtį, o taip pat, dėl savo didelės laikomosios galios, naudojama kaip atraminė-laikančioji struktūra stogų konstrukcijoms, podiumams ar pakabinamiems pastoliams.

Tiltinės sistemos principas – standūs moduliniai-rėminiai elementai, kurie pleištinėmis jungtimis jungiasi su iš Layher modulinių pastolių surinktomis struktūromis. Vienas tiltinis rėmas (modulis) susideda iš dviejų vertikalių statramsčių (su pleištinėmis jungtimis iš abiejų pusių), horizontalių rygelių bei įstrižo ryšinio elemento. Varžtinės jungtys užtikrina greitą ir ekonomišką šių elementų sujungimą. Priklausomai nuo reikalavimų, praėjimo platforma gali būti surinkta naudojant tiek renginių sektoriui (scenoms bei tribūnoms) skirtus paklotus, tiek įprastinius pastolių sistemos paklotus. Tiltinė sistema suderinama su įvairaus tipo turėklais, o taip pat ir Layher apsauginiais skydais.

Tiltinės sistemos gali būti surenkamos ant žemės ir po to pakeliamos į projektinę padėtį krano pagalba, arba surinkimas gali būti atliekamas reikiamoje padėtyje, naudojant pagalbinius pastolius.

© Web sprendimai