Kodėl verta rinktis Layher sistemos past0lius?

Kodėl verta rinktis Layher sistemos past0lius?

Kodėl verta rinktis Layher sistemos pastolius?

Layher sistemos

Vienas iš pagrindinių Layher sistemos pastolių pranašumų yra produktyvumas.

Svorio taupymas

Layher deda daug pastangų, kad sumažintų Layher sistemos pastolių svorį. Layher’s Allround Lightweight“ (plieninių) pastolių sistemos svoris gali būti daugiau nei 40 {a353f00b5eea513caba01b73acf7d83d11932e05242ee9fcce17c07a92818bd1} mažesnis palyginti su alternatyviomis rinkoje esančiomis sistemomis.

Dėl mažesnio pastolių svorio padidėja sunkvežimio naudingoji apkrova pagal tūrį ir sumažėja transportavimo išlaidos palyginti su alternatyviomis rinkoje esančiomis sistemomis.

Sumažintas komponentų skaičius

Per savo įsipareigojimą vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, buvo sumažinti pastolių priedai, reikalingų pastolių konstrukcijoms surinkti skaičius. Pavyzdžiai apima paklotų, skersinių ir įstrižainių skaičiaus sumažinimą.

Gamybos leistinos nuokrypos

Layher sistemos gaminiai gaminami laikantis labai griežtų leistinų nuokrypių. Todėl Layher produktų naudotojai nepatiria vėlavimų, susijusių su netinkamu komponentų pritaikymu arba tiesiog brokuotais komponentais. Layher labai didžiuojasi gamindama pagal itin aukštus kokybės standartus, kurie yra pagrindiniai grupės filosofijos elementai.

Nuosavybės kaina

Layher novatoriška dvasia ir tiksli inžinerija siūlo jums pasaulyje pirmaujančią kokybę, o tai reiškia, kad galite tikėtis didesnės investicijų grąžos.

Naudodami Layher sistemos gaminius galite tikėtis žymiai ilgesnio tarnavimo laiko ir didesnės perpardavimo vertės, kai pagaliau ateis laikas parduoti savo verslą arba nutraukti Layher pastolių sprendimą.

Peržengia ribas

Layher nustato pastolių naujovių ir tobulumo standartą. Vis labiau kokybe ir sąnaudomis besikeičiančioje rinkoje mūsų siekis plėtoti ir tobulinti pastolių technologiją užtikrinant, kad siūlome konkurencingiausią šiandien prieinamą produktų ir paslaugų portfelį.

Tai tik viena iš priežasčių, kodėl mes esame pirmasis pastolių profesionalų pasirinkimas visame pasaulyje. Kadangi esame vietoje, todėl galime panaudoti tarptautinę patirtį bei technines žinias, kad galėtume įveikti unikalius iššūkius, su kuriais susiduria statybų profesionalai.

Pirmiausia dėl aptarnavimo

Layher yra daugiau nei tiesiog pasaulyje pirmaujančių pastolių sistemų tiekėjas. Tiesa, mes esame didžiausias pasaulyje pastolių gamintojas, bet kai bendraujate su Layher, turite reikalų su patyrusiais profesionalais, kurie žino ir supranta jūsų verslą.

Nuo didžiausios komercinės plėtros iki mažiausio gyvenamojo namo renovacijos galime pasiūlyti sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius reikalavimus. Pridėkite Layher mokymo, projektavimo ir inžinerinės pagalbos paslaugas, taip pat didžiausią akcijų paketą šalyje ir turėsite partnerystės, kuri gerokai viršija įprastinius tiekėjų santykius, pagrindus.

Saugumas garantuotas

Visi Layher sistemos pastolių sprendimai atitinka griežtus saugos reikalavimus tiek tarptautiniu mastu, tiek čia, Lietuvoje. Mūsų gaminiams taikomas griežtas Europos bandymų režimas ir jie visiškai atitinka naujausius sveikatos ir saugos reikalavimus.

Layher taip pat siūlo visą asortimentą pasirenkamų saugos komponentų ir įrankių, todėl mūsų pastoliai yra saugiausi sprendimai rinkoje.

Pramonės lyderiai

Layher nustato pastolių standartą Lietuvoje – tiesiogine prasme. Mūsų ekspertai dažnai kviečiami prisidėti prie nuolat kintančių Lietuvos ir Baltijos šalių pastolių standartų. Tai atsakomybė, į kurią žiūrime labai rimtai.

Nepalikite žaisti su pastolių investicijomis. Nurodykite Layher, kad būtumėte tikri, jog esate technologijų, skirtų ne tik įveikti nenumatytus iššūkius, bet ir ateities teisinės aplinkos, priešakyje.

Vardas, kuriuo galite pasitikėti

Yra priežastis, dėl kurios Layher yra patikimiausias pastolių vardas. Jau daugiau nei 70 metų kuriame sprendimus gyvenamųjų namų, statybos, infrastruktūros, kasybos, naftos, chemijos ir renginių pramonei.

Toks ilgaamžiškumas versle nenutinka atsitiktinai. Turėdami reikalingus sprendimus ir prekių ženklus, kuriais galite pasitikėti, pasirinkti lengva. Layher – tai vienintelis vardas, kuriuo galite pasitikėti.

Pastovus techninis palaikymas

Įsigiję Layher pastolius jūs ne tik gaunate kokybišką produktą, bet ir visokeriopą mūsų techninį palaikymą visai iškilusiais klausimais ar padedant spręsti sudėtingus pastolių apstatymo projektus.

Jei norite pradėti pastolių verslą ir nemokate jų statyti, atnaujinti žinias ar apmokyti naują komandos narį? Mūsų profesionalių instruktorių komandą pasiruošusi apmokyti jus ir jūsų komandos narius ir įgysite sertifikuotą pastolininko profesiją. Mūsų siūlomi pastolininkų kursai vedami moderniausiame pastolininkų mokymų centre Europoje, Vilniuje.