Moduliniai pastoliai Allround

Layher Allround moduliniai-pleištiniai pastoliai naudojami ten, kur optimaliai ir  finansiškai neapsimoka surinkinėti paprastesnių konstrukcijų pastolių. Layher Allround pastoliai yra investicija į ištobulintą ir išbaigtą sistemą su visais reikalingais oficialiais leidimais bei greitą, saugų, pelningą ir itin universalų pastolių montavimą. Unikalus ir greitas tikslių bei nelanksčių jungčių be varžtų junginys leidžia pasirinkti vieną iš kelių galimų saugių montavimo kampų. Originali Layher Allround pastolių sistema suteikia galimybę montuoti ypač sudėtingas pastolių konstrukcijas. Labai platus panaudojimo diapazonas, lygių neturintis ypač greitas montavimas, įtikinami finansiniai argumentai. Ne mažiau svarbus ir platus papildomų dalių, priedų pasirinkimas, reiškiantis nevaržomą Allround universalumą iš vienos grupės dalių.

Tikslus sujungimas nuo pat pradžių – statybų aikštelėje labai patogaus pleištinio užrakto dėka. Tai reiškia saugų vieno žmogaus montavimą iki reikalingo aukščio. Plaktuko smūgis sutvirtina bei padaro užtikrintą jėgos perdavimo jungtį.

Jėgos perdavimo jungtis yra gero dizaino rezultatas: pleišto galvos galas preciziškai atitinka stovo spindulį, todėl jėgos dideliame plote yra tolygiai centralizuojamos į stovą.

Greitas surinkimas. 8 galimos įvairių kampų jungtys gali būti sujungtos vienoje plokštumoje su statiškai idealia Allround rozete. Sistemos surinkimas yra savaime aiškus. Pastolių paklotų montavimui galima naudoti vamzdinius arba U formos skersinius. Standumo efektas reiškia, kad išilgai einantys skersiniai, lygiagretūs paklotams (užraktas nuo pasikėlimo) yra nereikalingi – medžiagos ir svorio mažinimas suteikia privalumą montavimo ar transportavimo metu.

Tikslus sujungimas nuo pat pradžių: skersinio galva yra slenkama per perforuotą rozetę

Iš karto apsisaugoma nuo kritimo panaudojant pleištą

Po plaktuko smūgio pleištas nepajudinamai įkalamas ir gaunama labai tvirta jungtis

// DAUGIAU GALIMYBIŲ MODULINIAMS ALLROUND PASTOLIAMS

  • Prieigos sprendimas prie apvalių objektų – vamzdžių arba cisternų;
  • Konsolės, skirtos atstumo iki darbinės plokštumos sumažinimui;
  • Detalės, skirtos O-sistemoms (aukšto lygio saugumas dėl fiksatorių);
  • Automatinio fiksavimo sistema užtikrina didesnį saugumą surenkant pastolius;
  • Kampiniai paklotai;
  • U arba O profilio skersinis, skirtas montavimui nuo skersinio iki skersinio, arba nuo pakloto iki skersinio, arba nuo pakloto iki pakloto;
  • Plieniniai antklotai ir fiksatoriai;
  • Bortinės lentos ir paklotai objektams su aukštais priešgaisrinės saugos reikalavimais;
  • Bortinės lentos su jūsų įmonės logotipu.SIM – pastolių informacinis modeliavimas su LayPLAN programinė įranga

LayPlan Classic | Layplan CAD | LayPLAN TO RSTAB | LAYPLAN MATERIALMANAGER | LayPLAN VR Viewer | LAYPLAN QUANTIFY®

 

Moduliniai pastoliai. Neribotas eksploatavimo potencialas:

Pramonėje, chemijos fabrikuose, elektrinėse, statybvietėse, orlaivių angaruose, laivų statyklose, teatruose bei arenose ir bet kurioje kitoje srityje Layher “originalas” pavirtina savo, kaip universalaus Allround, neprilygstamai gerą reputaciją. Nesvarbu, ar tai darbo, apsaugos, fasado, ar pagalbinė pastolių konstrukcija; nesvarbu, ar tai yra viduje, ar svyruoja, ar aukštai viršuje. Net sudėtingiausiems grindinio paviršiams ar surinkimo vietoms, kompleksuotoms architektūrinėms ypatybėms ir laikantis griežtų saugumo reikalavimų – unikalios sujungimo technologijos.

Užpildykite užklausą dėl kainos pasiūlymo

Mes su jumis susisieksime per vieną darbo dieną.

STRAIPSNIAI APIE MODULINIUS PASTOLIUS

Layher FOH bokštelis 1, 2 ar 3 aukštų

Layher FOH bokštelis LANKSTŪS SPRENDIMAI IŠ LAYHER Layher FOH bokštelis ir jo rinkinio sistema suteikia jums tinkamą sprendimą jūsų renginiuose.  Siekiant patenkinti dažniausiai kylančius reikalavimus, iš viso yra 12 FOH bokštelių v

konsolės prailginimas

Allround konsolės prailginimas 0,19m ir 0,32 m

ALLROUND KONSOLĖS PRAILGINIMAS Pastolių konsolės – tai medžiagas taupantis ir ekonomiškas sprendimas norint sumažinti tarpą tarp pastato fasado ir pastolių. Ypač pasitarnauja, kai reikia skirtingų ilgių tvirtinant termoizoliacinių miši

Pastolių konsolė

Modulinių pastolių Konsolė 0,59 m

Modulinių pastolių konsolė 0,59 m (0,32+0,19m) Modulinių U-konsolių asortimentas papildytas naująją AR U konsole 0,59 m. Tikras universalus komponentas, leidžiantis 4 apkrovos klasę, kai pastolių segmento ilgis yra 2,07 m, pvz. kai vyksta m

Scafoteam Rigas Dom. Layher Allround

Layher Allround pastolių sistema iš aliuminio:

Atlaiko apkrovas, bet neapkraus Jūsų. Ergonominiu ir verslo požiūriu viskas sutampa: kad ir kur pastoliai būtų montuojami – giliai šulinyje, per susiaurėjimus tarp inžinerinių įrenginių – kai dėl fizinių apribojimų negalima naudoti plieno, o mažas svoris yra lemiamas veiksnys (pavyzdžiui, prekybos parodose arba montuojant scenas) lygiai taip pat atrodanti aliumininė versija turi neabejotinų privalumų.

Moduliniai pastoliai ir jų aksesuarai

Layher moduliniai pastoliai tai pat papildomai komplektuojami su įvairiais aksesuarais, kaip pastolių sandėliavimo palėtės ir GEDA vertikalus keltuvai kurie montuojasi prie modulinių pastolių.

+370 (5) 2168375

info@layher.lt

Salininkų g 82, Vilnius

I – V: 09.00 – 17.00

Layher Baltic. Pastolių sistemos. Pagaminta Vokietijoje