Greitesnis ir saugesnis užlipimas, naudojant Layher laiptines

Greitesnis ir saugesnis užlipimas, naudojant Layher laiptines

Remiantis TRBS 2121-1, naujausia Vokietijos techninių taisyklių versija pramonės saugai, pastoliams, kurių prieigos aukštis yra didesnis nei 5 metrai, vartotojams draudžiama naudoti vidines kopėčias patekimui ant pastolių. Kaip alternatyva – gali būti naudojamos aliuminės Layher laiptinės, užtikrinančios saugesnį užlipimą ir nusileidimą ant pastolių. Be to, prieiga yra daug kartų greitesnė. Darbuotojai visada turės laisvas rankas, kad įrankius ir darbo medžiagas nešiotumėte į viršų be jokių problemų. Dabar atidarinėti ir uždarinėti prieigos liukų kaip visiems buvo įprasta, to nebereikės daryti. Taip pat nebėra vidinių užlipimo kopėčių, blokuojančių judėjimą ant pastolių.

LAIKINI LAIPTAI. VOKIŠKA KOKYBĖ

Layher laiptinės privalumai taip pat labai vertinami patikrinimams darbo vietoje su architektais ir statybų inžinieriais, ypač kai jie patenka ant pastolius be darbo drabužių.

laikini laiptai
Laikini laiptai

Perėjimas ant pagrindinių pastolių nuo laiptinės taip pat yra be tarpų. Išorinis laiptinės bokštas sujungiamas naudojant U atstumo jungtį. Gautą tarpą tarp pastolių ir laiptinės platformos galima uždaryti greitai ir lengvai naudojant 0,19 m pločio standartinį paklotą (plieninį arba „Stalu“ paklotą)

SAUGOS STANDARTAS

Didžiausia leistina apkrova Layher laiptinės 2,5 kN / m².                                                                                                            

Tvirtaus aliuminio Layher laiptines galima įsigyti 2,57 m arba 3,07 m ilgių, priklausomai nuo jūsų naudojamo pagrindo ilgio. 1,09 m pločio pastoliams taip pat yra 0,94 m pločio laiptinės.

Kaip alternatyva Layher laiptinėms, lengvam patekimui ant pastolių gali būti naudojami patogūs aliuminiai Layher laiptai su platesniais laipteliais ir 0,22 m laiptelio aukščiu. Jis atitinka B laiptų klasę pagal EN 12811-1.

SISTEMOS SUDERINIMAS SU FASADINIAIS IR MODULINIAIS PASTOLIAIS

Layher aliuminiai laikini laiptai pritaikyti prie Layher Allround modulinių pastolių serijos ir Layher SpeedyScaff fasadinių pastolių. Laiptai yra pritaikyti prie „O“ ir „U“ profilio.

Lanksčiam aukščio išlyginimui ant žemės, įvairūs pradinių laiptų pasirinkimas, kurių aukštis yra 1,00 m, 1,20 m arba 1,70 m. Jie gali būti naudojami sklandžiam perėjimui prie išorinės platformos užtikrinimui.

Išorinė laiptinė – net ir esant dideliems žemės nuolydžiams. Reguliuojamos kojos yra ant 1,00 m aukščio varianto. Reguliuojamos kojos taip pat gali būti naudojamos su variantai 1,20 m ir 1,70 m aukščių, nes jos taip pat turi jungtis kojoms.

NAUJIENA: U formos – pradžios skersinis Layher laiptinėms

Layher laiptinių apatiniam lygiui surinkti yra naudojamas specialus pradinis U formos skersinis. Kai jis naudojamas, perduodama apkrova reguliuojamoms kojoms. Antros reguliuojamos kojos , skirtos U-skersiniui nereikia.

Tai palaiko struktūriškai patikimą jėgų perdavimą, tuo pačiu sumažinant surinkimo pastangas.