U- PLIENINIS PAKLOTAS LW 4,14 M

U- PLIENINIS PAKLOTAS LW 4,14 M

Layher U – plieninis paklotas LW 4,14m

U-plieninis paklotas LW (LW- mažesnio svorio) galimas 4,14 m ilgio ir sveria vos 25,6 kg. Dėl to jis yra 4,2 kg lengvesnis nei dabartinė T4 versija.

Tai ypač tinka statant paprastas tiltines konstrukcijas, kurias galima sumontuoti iš Layher fasadinių SpeedyScaff arba Layher modulinių Allround pastolių sistemų. Plieninio pakloto 4,14 m dėka, paprastoms konstrukcijoms, esančioms virš įėjimų, mažiems balkonams, terasoms ar kitoms iki 4 m pločio konstrukcijoms sijų naudoti nebereikės. Daugiau paprastumo ir daugiau greičio reiškia ir daugiau ekonomikos.

Plieninis paklotas
U – plieninis paklotas 4,14 m virš laiptinės, nenaudojant sijų

Sumažintas medžiagos storis aukšto plieno tempimo dėka, optimizuoti pakloto plieniniai galai ir naujas išilginis profiliavimas, pasiekiamas ergonomiškesnis valdymas.

Negana to, grublėtas U-plieninio pakloto LW paviršius užtikrina tvirtą saugumo jausmą naudojant visais metų laikais. Net jei ir ilgis viršija 4 metrus, jis atitinka patvirtintą 3 apkrovos klasę. Taip pat gali būti naudojamas pastoliams su standartinėmis ir stogo plytų apsaugomis.

Nauda jums trumpai:

  • Greitesnė ir ekonomiškesnė paprastų tiltų konstrukcija virš įėjimų, mažų balkonų ir pan., kurių plotis iki 4 m.
  • Ergonomiškas valdymas dėl mažesnio svorio, optimizuotų plieninių pakloto galų ir naujo išilginio profiliavimo.
  • Tik 25,6 kg, ilgis 4,14 m.
  • Stiprus saugumo jausmas naudojimo metu dėl gero paviršiaus sukibimo.
  • Galima naudoti iki 3 apkrovos klasės ir standartinėse bei stogo plytų apsaugose, patvirtintos „SpeedyScaf 70 Steel“, Z-8.1-16.2