Plieninė sija 450 lw

Plieninė sija 450 lw

PLIENINĖ SIJA 450 LW tiltinėms sistemoms

Fasadinių pastolių montavime dažnas pastolininkas susiduria su tiltinės sistemos montavimo ypatumais, bandant apeiti namo laiptines ar automobilių pravažiavimo vietas . Geresniam sprendimui- Layher plieninė sija 450 LW yra nepamainoma Layher priedų dalis, dėl kurių savybių galima dar geriau panaudoti plienines sijas. Dėka kruopščiai parinktų ilgių su gerai išdėstytomis jungties galimybėmis, struktūriškai palankūs mazgų taškai, plieninė sija 450 LW siūlo maksimalų kintamumą.

Sijos sienelės storio sumažinimas žymiai pagerina jos svorį. Patogesnis sandėliavimas ir transportavimas, nekeičiant jos stiprumo savybių.

Ypatingi jos ilgiai, pavyzdžiui, 6,32 m sija, leidžia du 3,07 m arba tris 2,07 m ilgio pastolių segmentus. Su ankstesnėmis metrinėmis sijomis šio ilgio deriniai buvo įmanomi tik sujungus dvi sijas.

Plieninės sijos nauda trumpai:

  • Dėl lengvesnio naudojimo ir mažesnio sandėliavimo bei transportavimo svorio, didesnis plieno stiprumas neprarandant stiprumo savybių.
  • Sijos ilgis užtikrina optimalų suderinimą su Layher sistemos ilgiais ir jų deriniais bei protingais kietųjų jungčių prijungimo išdėstymo variantais, esant struktūriškai palankiems mazgų taškams.
  • Daugybė galimų panaudojimo būdų jungiant tiltus, projektuojant konstrukcijas, sutvirtinant stogo konstrukcijas, gaubtus, paviršiaus pastolius ir dar daugiau
  • Taip pat galima naudoti kaip nuo sistemos nepriklausomą siją.
  • Naudokite su Layher moduliniais Allround ir Layher fasadiniais SpeedyScaf pastoliais.