Apsauginė tvorelė stogo darbams 0.36 / 0.50 / 0.73 m

Apsauginė tvorelė stogo darbams 0.36 / 0.50 / 0.73 m

Layher stogo apsauginė tvorelė – puikus sprendimas dirbantiems ant stogų

Darbas ir vaikščiojimas ant stogų kelia didelę riziką dirbančiam personalui. Siekiant užtikrinti, kad krentantys darbuotojai ar daiktai būtų apsaugoti, pagal DIN 4420-1 reikalaujamą standartą, kad stogo apsauginė tvorelė  būtų pratęsta į viršų, kai ant stogo darbų metu dėl su darbu susijusių priežasčių negalima naudoti šoninės apsaugos.

Tai galima pasiekti ant fasadinio rėmo uždėjus konsolę, sutvirtintą įstrižaine. Ant konsolės užmovus apsauginį stovą, kurie sutvirtinami tarpusavyje fasadinių pastolių turėklais, bei apsauginiu tinklu. Layher SpeedyScaf siūlo daugybę galimybių, leidžiančių susidoroti su kiekvienu iššūkiu. kad ir koks didelis jis būtų.

Apsauginėms tvorelėms paprastai taikomos šios techninės specifikacijos

 • Kai stogo kampas yra nuo 22,5 ° iki 60 °, o kritimo aukštis didesnis nei 2,0 m, stogo apsauginė tvorelė yra privaloma stogo darbams atlikti.
 • Stogo apsauginė tvorelė turi būti bent 1,0 m platesnė už tvirtinamą darbo zoną išilgine kryptimi ir iš abiejų pusių.
 • Pastolių paklotai turi būti apsaugoti nuo pasikėlimo.
 • Apsauginės sienos atstumas nuo kritimo pavojaus krašto turi būti ne mažesnis kaip 0,70 m. Matmenys turi būti matuojami nuo stogo krašto, o ne nuo latako. Jei tokio atstumo pasiekti negalima, turi būti tvirtinamos konsolės.
 • Apsaugos lygio plotis turi atitikti bent W06 klasę ir jo atstumas nuo sienos neturi viršyti 0,30 m.
 • Stogo apsaugai išplėsti naudojant 0,70 m konsoles , turi būti sutvirtintos naudojant sekcijos įstrižaines.
 • Pastolių paklotai turi būti ne žemiau kaip 1,50 m nuo stogo krašto.
 • Standartiniai sujungimai turi būti tvirtinami fiksavimo kaiščiais pagal instrukcijas surinkimui ir naudojimui.

Stogo apsaugų atrama su dviguba kaiščio jungtimi

 • Apsaugines sienas galima ekonomiškai ir greitai uždėti naudojant fasadinių pastolių SpeedyScaf stogo apsaugos atramą kartu su šoniniais apsauginiais tinklais arba plytų apsaugomis.
 • Didelis privalumas yra nauji dvigubi kaiščiai. „SpeedyScaf“ apsauginis turėklas atitinkamoje įlankoje čia galima nurodyti ilgį.
 • Adapteris apsaugai palaikyti leidžia jį naudoti tiek 70 dydžio pastoliuose, tiek vidiniuose vieno metro pastoliuose. Tai reiškia, kad naujos apsauginės atramos gali būti universaliai naudojamos abiem pločiams.
 • Senesnius modelius be problemų galima modifikuoti naudojant mūsų dvigubo kaiščio jungtį. Dvigubo kaiščio mova SGS tinka senesnėms apsauginėms atramoms, kurios bus naudojamos su naujomis. Tai užtikrina, kad jūsų senesnės pastolių atsargos išlaikys savo vertę.

Svarbus ir neatsiejamas stogo krašto apsaugos komponentas yra standartizuotas šonas apsauginiai tinklai

 • Apsauginiai tinklai turi būti įtempti. Norėdami tai padaryti, jie tvirtinami prie viršutinės apsauginės dangos apsauginės atramos ir apačioje prie pastolių vamzdžių arba prie „SpeedyScaf“ apsauginių turėklų.
 • Šoninis apsauginis tinklas yra pritvirtintas prie apsauginių turėklų su greito diržo tvirtinimo elementais kas 750 mm.
 • Apatinėje srityje „SpeedyScaf“ apsauginiai turėklai greitai ir lengvai tvirtinami dvigubų kaiščių jungtimis.
 • Bortinė lenta apsaugo turėklus nuo iškritimo.

Dėmesio: naudoti laidus tvirtinimui negalima! Tvirtinimas apačioje prie bortinės lentos nėra leistinas.

Paklotų montavimas apsauginei tvorelei

 • Standartinėse apsaugose ir stogo kraštų apsaugose – tik šiai paskirčiai patvirtinti paklotai gali būti naudojami. Visi Layher paklotai atitinka šiuos reikalavimus.
 • Darbo zonos paklojimui skirtingo pločio pastolių paklotus galima naudoti kaip ištisinį paviršių.

Dėmesio: visi apsauginio lygio paklotai turi būti pritvirtinti, kad jų nepakeltų.

Tvorelės specifikacija

Tvorelės plotis 0,36 / 0,50 / 0,73m. Tinka užsidėti ant fasadinių pastolių rėmo arba ant 0,36, 0,50m ir 0,73 pločio konsolių. Pločiui 1,09M, reikalingas papildomas specialus plieninis adapteris, kuris statomas ant tvorelės ir prailgina darbinį plotį.

Tvorelę tai pat galima kombinuoti ir su moduliniais pastoliais, kai tvorelė yra užmaunama ant vertikalaus stovo ir fiksuojama kaiščiais – fiksatoriais.

Detalė pagaminta iš plieno ir dengta karštų cinkų (60 – 80 mikronų).

Tvorelės apytikslis svoris 12,1 kg. Adapterio apytikslis svoris 2,3 kg.

Instrukcijos ir kaip įsigyti

Jeigu pageidaujate gauti daugiau informacijos apie apsauginę tvorėlę, adapterius, tvirtas apkabas, aksesuarus ir fasadinius pastolius, kreipkitės nurodytais kontaktais ir su jumis asmeniškai susisieks atsakingas pardavimo skyriaus vadybininkams. Jeigu esate Layher klientas, daugiau techninės informacijos ir katalogus galite atsiųsti iš klientų zonos (jeigu neturite prisijungimu, kreipkitės nurodytais kontaktais).