GEDA pastolių keltuvai

GEDA pastolių keltuvai

GEDA pastolių keltuvai daugiau nei aštuonerius dešimtmečius savo sprendimais užkariavo klientus statybų aikštelėse ir pramonėje visame pasaulyje, todėl GEDA save vertina ne tik kaip gamintoją, bet ir kaip partnerį mūsų klientų pusėje. Būdami pirmaujančiais aukščio prieigos specialistais, GEDA visada stebi rinką, kad galėtų lanksčiai reaguoti į visus klientų poreikius ir pasiūlyti jiems tinkamai pritaikytus sprendimus. Tai lėmė unikalų dizainą, kurį tik GEDA gali pasiūlyti savo partneriams.

Dviejų kėlimo greičių, lengvo surinkimo ir plačių saugos funkcijų dėka patogūs „GEDA Mini / Maxi“ lyniniai keltuvai yra idealūs pagalbininkai efektyviam, tačiau saugiam pastolių elementų ir statybinių medžiagų transportavimui aukštyn ir žemyn.

GEDA keltuvo variklis nėra gabenamas aukštyn, o tiesiog pritvirtinamas prie Layher fasadinių SpeedyScaff arba prie Layher Allround modulinių pastolių apačioje, o lengva pasukama atrama keltuvui pritvirtinama pastolių viršuje norimame aukštyje. Tai netgi leidžia greitai ir lengvai perkelti GEDA keltuvus įvairiais statybos etapais.

GEDA priedai ir platus jų pasirinkimas kompaktiškus GEDA keltuvus paverčia tikrais universaliais talentais statybvietėse. Nesvarbu, ar didelių gabaritų pastolių elementai, ar pakrauti vežimėliai, kibirai ar kitos statybinės medžiagos – „Mini / Maxi“ serijos GEDA pastolių keltuvai statybos pramonėje buvo žinomi dešimtmečius ir užtikrina lengvą ir efektyvų medžiagų gabenimą vienu mygtuko paspaudimu.

Pastolių keltuvai
Pastolių keltuvai

Optimali apsauga nuo korozijos

Kiekvienas statybinio keltuvo komponentas yra skirtingas ir turi būti atitinkamai apsaugotas nuo aplinkos poveikio. Todėl ant GEDA keltuvų ir jų priedų naudojama daugybė moderniausių gamybos būdų ir apsauginių padengimų procesų, atsižvelgiant į konkretų komponentą.

Idealus partneris pastolių statybai

Pastolininkai yra pastolių specialistai, ir tai yra jų darbas, kuris sudaro pagrindą visiems tolesniems bet kokio statybos projekto darbams, nesvarbu, ar tai būtų naujas statinys, renovacija ar atnaujinimas. Pastolių atveju greitis, saugumas ir efektyvumas yra būtini. Tai reiškia, kad ekspertai dažnai susiduria su sunkiais iššūkiais, susijusiais su sudėtinga architektūra, dideliu paviršiaus plotu, dideliu surinkimo aukščiu, specialiais projektais, tokiais kaip platformos, taip pat dažniausiai dėl laiko spaudimo.

Todėl ne be reikalo pastolininkai dešimtmečius pasikliauna GEDA statybiniu keltuvu kaip patogiu pagalbininku tiems sunkiems kasdieniams darbams statybvietėje.

Tinkamas pastolių keltuvas kiekvienai statybvietės situacijai

GEDA pastolių keltuvai yra idealus partneris pastolininkams, kuriems reikia greitai ir saugiai pastatyti pastolius. Tai ne tik užtikrina, kad visus pastolių elementus – nuo pastolių vamzdžių iki paklotų – galima transportuoti, bet ir visus reikiamus įrankius galima perkelti į viršų ten, kur jiems reikia. Lengvas naudojimas, greitas surinkimas ir neprilygstama kokybė bei ilgaamžiškumas – GEDA pastolių keltuvų, pagamintų Vokietijoje išskirtinumas.

Atsižvelgiant į numatomą paskirtį ir konkrečias statybvietės sąlygas, pastolininkai gali rinktis iš plataus GEDA produktų asortimento tarp kompaktiškų lyninių keltuvų, statybinių medžiagų keltuvų iki praktiškų transportavimo platformų, kurios visos gali būti naudojamos kaip pastolių keltuvai. Skirtingų apkrovų diapazonas, platus krovinių laikymo įtaisų ir platformos variantų pasirinkimas reiškia, kad jie yra lanksčiai naudojami ir palengvina kasdienį gyvenimą statybvietėse.

Lynų keltuvai idealiai tinka mažesnėms pastolių konstrukcijoms montuoti, o grynų medžiagų keltuvai, tokie kaip GEDA 200 Z, statybinis keltuvas yra skirti didesnei apkrovai ir idealiai tinka darbui su didesnėmis pastolių konstrukcijomis. GEDA transporto platformos turi dvi atskiras valdymo sistemas ir gali būti naudojamos tiek kaip grynas statybinis keltuvas, tiek kaip žmonių ir (pastolių) medžiagų transportavimo platforma.

GEDA Mini / Maxi lyninių keltuvų asortimente taip pat yra praktiškas transportavimo rėmas. Pastolių keltuvas yra saugiai pritvirtintas greito fiksavimo mechanizmu ir gali būti montuojamas tiesiai ant pastolių transportavimo tvirtinimo vietų.

Pastolių keltuvai GEDA apsaugo jūsų sveikatą ir piniginę

Būtent amžiuje, kai žmogiškesnis požiūris tampa didesniu prioritetu statybvietėse, reikia atsižvelgti į darbuotojų sveikatos aspektus, kartu taupant laiką ir išlaidas. Darbštūs, daug laiko reikalaujantys ir energiją taupantys pastolių statiniai neretai daro neigiamą poveikį sveikatai, o ligos nulemtas nebuvimas dėl nugaros skausmų, deja, yra pernelyg dažnas.

GEDA pastolių keltuvo naudojimas žymiai palengvina pastolių statybą, užtikrina statybvietės efektyvumą ir apsaugo darbuotojų sveikatą.

Pasukama atrama

Lengvas virvės uždėjimas ant pasukamos atramos, neišardant volų

Pastolių keltuvai

Atlaisvintas lyno jungiklis

Variklis sustoja, kai lynas atsilaisvina; virvė lieka sandari ant būgno

Pastolių keltuvai

Ribinis jungiklis

Integruotas galinis jungiklis jį išjungia, kai pasiekia pasukamą ranką, kai perkraunama ar užstringa ant pastolių.

Pastolių keltuvai