Katilų aptarnavimas su moduliniais pastoliais FlexBeam

Katilų aptarnavimas su moduliniais pastoliais FlexBeam

Efektyvumas ir inovacijos

Layher FlexBeam aliuminio sijos žymiai padidino efektyvumą atliekant priežiūros darbus 450 megavatų galios katile anglies jėgainėje. Vietos specializuota pastolių bendrovė, pasinaudodama FlexBeam sijomis, sutrumpino montavimo darbų laiką nuo 18 pamainų iki 7,5. Tai leido sutaupyti keletą milijonų eurų dėl sumažėjusio neeksploatavimo laiko.

Lengva ir kompaktiška konstrukcija. Katilų aptarnavimas

Aliuminio FlexBeam sijos yra ne tik lengvos, bet ir kompaktiškos, todėl jas lengva tvarkyti. Didelio apkrovų aliuminio sijos buvo naudojamos tiek pastolių pagrindui, tiek kiekvieno ketvirtojo pastolių lygio sustiprinimui. Vietoj šešių ar aštuonių žmonių, kurie anksčiau turėjo tvarkyti plienines sijas, aliuminio sijas gali montuoti tik du. Tai ne tik sumažina darbo sąnaudas, bet ir optimizuoja logistikos poreikius, nes reikėjo dviem sunkvežimiais mažiau įrangos.

katilų aptaravimas
Katilų aptarnavimas su FlexBeam sistema

Montavimo proceso optimizavimas

FlexBeam sijos turi U formos profilį, leidžianti tiesiogiai pritvirtinti sistemines denio plokštes ir lengvai montuojamą apsaugą nuo pakėlimo. Tai žymiai pagreitina montavimo procesą, tuo pačiu užtikrinant saugumą ir stabilumą. Papildomi komponentai padidina naudojimo galimybes, o montavimo darbai tampa lengvesni ir greitesni.

Skaitmeninis planavimas ir techninė pagalba

Naudojant Layher SIM® su LayPLAN CAD, buvo atliktas išankstinis skaitmeninis planavimas, leidžiantis tiksliai pritaikyti geometrinę formą ir taupyti medžiagas tik tose vietose, kur reikia atlikti priežiūros darbus. Efektyvi logistika ir greitas, ergonomiškas montavimas užtikrinamas naudojant lengvus ir kompaktiškus Allround komponentus kartu su aliuminio deniais. Tai žymiai sumažina montavimo laiką ir padidina produktyvumą.

3D pastolių vizualizacija

Sisteminės integracijos privalumai

Layher FlexBeam aliuminio sijos yra integruotos su Allround moduliniais pastoliais ir SpeedyScaf fasadiniais pastoliais. Naudojant Allround atramines sijas, buvo sumažintas atstumas nuo sienos, o platformų laiptai suteikė greitesnę ir saugesnę prieigą prie pastolių. Profesionalus montavimas ir išsamios konsultacijos padidina darbo saugumą ir efektyvumą.

Išsamios konsultacijos ir pastolininkų mokymai

Layher teikia išsamias konsultacijas, puikiai apmokytus darbuotojus ir gerai struktūruotas darbo eigas, kurios padaro darbą saugesnį ir greitesnį. Dėl Layher lengvųjų komponentų, montavimo darbai tapo dar lengvesni, sumažinant montuotojų fizinį krūvį ir padidinant produktyvumą.

pastolininkų mokymai

Efektyvumas ir ekonomiškumas

Layher FlexBeam sijos ne tik padidina efektyvumą, bet ir yra ekonomiškos. Dėl mažesnio žmonių skaičiaus ir mažesnio sunkvežimių poreikio logistikos kaštai sumažėja, o darbo laikas sutrumpėja. Tai leidžia įmonėms efektyviau valdyti savo išlaidas ir išteklius.

Daugialypės panaudojimo galimybės

Layher FlexBeam sijos yra universalios ir gali būti naudojamos įvairiems tikslams. Jos gali būti naudojamos tiek kaip pagrindinė pastolių konstrukcija, tiek kaip sustiprinimo elementai kiekviename ketvirtame lygyje. Tai suteikia didelį lankstumą ir leidžia pritaikyti pastolius įvairioms situacijoms ir poreikiams.

Aukštos kokybės standartai

Layher yra žinoma dėl savo aukštos kokybės standartų. Visi jų produktai, įskaitant FlexBeam sijas, atitinka griežtus saugos ir kokybės reikalavimus. Tai užtikrina, kad naudojant Layher pastolius darbai bus atlikti saugiai ir efektyviai.

Lengva priežiūra ir ilgaamžiškumas

Layher FlexBeam sijos pasižymi ilgaamžiškumu ir yra lengvai prižiūrimos. Naudojant aukštos kokybės aliuminio lydinius, šios sijos yra atsparios korozijai ir kitoms aplinkos sąlygoms, todėl tarnauja ilgą laiką be būtinybės dažnai jas keisti ar remontuoti.

Ekonomiška ir ekologiška

Layher FlexBeam sijos yra ne tik ekonomiškos dėl savo ilgaamžiškumo ir mažo priežiūros poreikio, bet ir ekologiškos. Naudojant aliuminį, kuris yra perdirbamas ir turi mažesnį poveikį aplinkai nei kiti metalai, Layher prisideda prie tvarios statybos praktikos skatinimo.

FlexBeam modulinių pastolių sijos