Layher Allround sieninė konsolė

Layher Allround sieninė konsolė

Sieninė konsolė pastolių pakabinimui

Dėl įvairių priežasčių pastolius ne visada galima surinkti nuo žemės. Dėl tam tikrų sąlygų surinkimas gali būti sunkus ar net neįmanomas. Naudodami naująją Layher Allround modulinių pastolių konsolę, galime pasiūlyti sprendimą įvairiose situacijose.

Sieninės konsolės naudojamos pastolių konstrukcijoms tvirtinti prie fasado, kai negalimas pastolių statymas nuo žemės. Įprastos ir anksčiau žinomos konsolės yra didesnės, pagamintos iš plieno, dėl ko jos būdavo sunkios ir nepatogios, kas labai trukdė surinkimui.

Nauja Allround sieninė konsolė, kurią sudaro sieninis sujungimo blokas ir atraminis adapteris – yra lengvesni, mažesni ir patogesni, kas idealiai tinka greitam pritvirtinimui prie fasado. Naudojant Layher Allround pastolių komponentus, galima sukurti daugybę galimų konfigūracijų.

1) Sujungimo blokas (Produkto kodas: 2632.500)
2) Atraminis adapteris (Produkto kodas: 2632.501)

1. Sujungimo blokas

Jungimo bloką sudaro šie trys komponentai:

a) Standartinis adapteris

Standartinis adapteris, kurį sudaro virinama viršutinė pleišto galvutė dalis ir atraminis laikiklis su pusine jungtimi apatiniame gale vidinio standarto „Allround“ prijungimas. Vidinio etalono ašies atstumas iki sienos paviršiaus yra 24 cm.

b) Jungtis

Perėjimas nuo sienos plokštės prie standartinio adapterio yra a formos jungtis.

c) Sienos plokštė

Sieninė plokštė naudojama sienos konsolės laikikliui tiksliai prijungti prie laikančią sieną naudojant sieninius kištukus.

d) 2 kaiščiai, diam. 20 x 113 mm

e) 1 kaištis diam. 30 x 155 mm

2. Atraminis adapteris

Naudojant patikrintą pleištinę jungtį, atraminįbadapterį galima greitai prijungti prie pastolių. Sieninės plokštės sujungimas prie fasado naudojant sieninius kaiščius. Atsirandančios sukimosi taško suspaudimo jėgos taip perduodami.

0,73 m konsolės sistema
1,09 m konsolės sistema

Visi trys komponentai vienas su kitu yra sujungti kaiščiais. Skylių atitinkamas aukštis naudojamas aukščio reguliavimui pagal modulinių stovų rozetes. Reguliavimo diapazonas yra 590 mm, kai standartinis dydis yra 25 mm.

Konsolės nauda trumpai:

  • Sieninis laikiklis derinamas su standartiniais „Allround“ komponentais ir nereikia jokių kitų specialių ar papildomų komponentų.
  • 2 Papildomi komponentai su mažu savitu svoriu ir maža transporto apimtimi – logistinis pranašumas.
  • Aukščio reguliavimas, norint prisitaikyti prie geometrijos, gali būti pasiektas labai gerai esamų skylių dėka, esančių trijose jungiamojo mazgo dalyse.
  • Keliamoji galia iki 40 kN (4 tonos)