Layher apsauginės sistemos: Laikinas stogas Keder XL

Laikinas stogas Keder XL
Laikinas stogas Keder XL
 • Stogų sistema „LAYHER KEDER XL“

  Apsauginės sistemos. Stogų sistema „LAYHER KEDER ROOF XL“

  „Layher Keder Roof“ stogas jau senai sulaukė didelės sėkmės, tačiau su „Keder Roof XL“ „Layher“ diktuoja naujus laikinųjų stogų statybos aikštelėse ar skirtinguose statybos etapuose standartus. Kai dėl struktūrinio tvirtumo priežasčių stogo plotis ribojamas iki 20 metrų, „Keder Roof XL“ gali pasiūlyti sprendimą. Atsižvelgiant į klimato sąlygas, šio stogo plotis gali siekti net 40 metrų! „Layher Keder Roof“ stogas gali būti pritaikytas daugelyje sričių: montuojant papildomus pastatų aukštus, medinių stogų ir apdangų taisymo metu, naujų statinių apsaugai nuo oro sąlygų, atnaujinimo darbams greitkeliuose ir tiltų apsaugai. Taip pat įmanomos įvairios pritaikymo galimybės renginių ar įprastinio darbo metu.

  Apsauginės sistemos

  Layher pastolių apsauginės sistemos. Laikinas stogas Keder XL

  PRIVALUMAI

  Stogo plotis iki 40 m.
  Kai sniego apkrova yra didelė (iki maždaug 1.0 kN/m²) naudojami vidutinio pločio stogai.
  Greitesnis ir lengvesnis „Keder“ tento montavimas.
  Suderinamas su visomis „Layher“ pastolių sistemomis.
  Medžiagų ir keliamosios galios lenteles galima naudoti, siekiant palengvinti planavimą.
  Stogai gali būti dviejų šlaitų, vieno šlaito ir daugiakampio formos.

  SANDĖLIAVIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

  Layher Keder XL detalių sandėliavimui ir logistikai puikiai tinka specialiai suprojektuotos sandėliavimo vamzdinės paletės

  Layher Keder XL - surinkimas ir montavimas

 • Mobilūs stogas ant ratukų

  Apsauginės sistemos. MOBILŪS STOGAS

  EKONOMINIS „LAYHER“ STOGŲ SISTEMŲ IŠPLĖTIMAS
  „Layher“ apsauginiai stogai gali būti perkeliami ten, kur jų reikia, panaudojant tik keletą papildomų komponentų, esant ir sparčiai vykstančios statybos sąlygoms, ir kai vietos yra nedaug. Aukščiausio laipsnio lankstumas ir ekonomiškumas pasiekiamas naudojant mobilius „Layher“ stogus.

   

  PRIVALUMAI
  Mobilų stogą galima perkelti dalimis, kad būtų prisiderinama prie statybos darbų pažangos uždengiant tik tą plotą, kur tuo metu vyksta darbai. Todėl nebereikia konstruoti apsauginio stogo virš visos statybų aikštelės. Nežymius skersinių išlyginimų pakeitimus galima kompensuoti atlikus skersinius koregavimus ant vežimėlio. Stogo platformų plotis nepriklauso nuo atraminių pastolių platformų pločio – tai suteikia daugiau lankstumo montuojant stogą, pavyzdžiui, angos gali būti sudaromos išskečiant stogą. Taip pat gali būti montuojami iš dalies persidengiantys stogai. Individualios stogo platformos gali būti pastatomos tam tikroje vietoje naudojant kraną, sujungiamos, o tuomet perkeliamos į galutinę paskirties vietą.

  Layher Keder Roof XL - Project Showcase in Lithuania, Vilnius

 • KASETINIAI STOGAI „LAYHER CASSETTE ROOF“

  APSAUGAI NUO ORO SĄLYGŲ IR LAIKINOMS AIKŠTELĖMS – PIGIOS, DARBO JĖGĄ TAUPANČIOS STOGŲ SISTEMOS
  „Layher“ kasetiniai stogai yra vieni populiariausių stogų statybos aikštelėse vykdant rekonstrukcijos, renovacijos ir restauracijos darbus. Pats statinys ir visa įranga yra apsaugoti darbų ar stogo taisymo metu, o įprastinė veikla gali būti ir toliau tęsiama po saugiu stogu. Jeigu siekiama apsisaugoti nuo oro sąlygų, tuomet yra daugybė priežasčių pasirinkti „Layher“ kasetinių stogų sistemą.

  Ekonomiškumas aukščiausios klasės technologijos dėka
  Moderni, išbandyta konstrukcija, susidedanti iš aukštos kokybės komponentų, specialiai pritaikyta pasikartojantiems ir besikeičiantiems montavimo ir išmontavimo veiksmams.

  Ilgas, naudingas tarnavimo laikas
  „Layher“ kasetinis stogas yra beveik nesunaikinamas. Praktiškas jo dizainas kartu su parinktomis medžiagomis yra pagrindinės priežastys, dėl kurių šis stogas tampa investicija, kuri išlaikys savo vertę daugelį metų. Kasetinio stogo sijų naudojimas užtikrina greitą sumontavimą. Stogo santvaros yra surenkamos stebėtinai greitai ant žemės, tuomet yra montuojamos ant atraminės kasetinio stogo konstrukcijos naudojant kraną. Stogo kasetės tarpinėse platformose yra įterpiamos į U formos profilį ir fiksuojamos naudojant suspaudimo plokšteles ir pleištus. Štai ir viskas! Įtempimas ir susiejimas tampa nereikalingi. Kasetės veikia kaip tvirtinamasis elementas. Tik kas antra platforma yra montuojama kaip vadinamoji santvaros platforma. Čia nėra ir dvigubų stogo santvarų. Tai reiškia, kad galima sutaupyti medžiagų atžvilgiu, taip sutaupant pinigų bei sutrumpėjant surinkimo laikui.


  Ekonomiška modulinė sistema
  Galima sumontuoti skirtingas stogo zonas dėl gerai suprojektuotų stogo santvarų dalių ilgių ir U formos viršutinės juostos.

  Daugybė galimų pločių
  Priklausomai nuo stacionarių sistemų ir apkrovos, įmanoma sukurti stogo konstrukcijas, kurių plotis siekia daugiau negu 40 m.

 • „LAYHER“ APSAUGINĖ SISTEMA (apsauginiai skydai)

  PIGI, DARBO JĖGĄ TAUPANTI APSAUGINĖ SISTEMA, SKIRTA APSAUGOTI NUO APLINKOS POVEIKIO, TRIUKŠMO IR ORO SĄLYGŲ
  Apsauginės sistemos pagalba „Layher“ gali pateikti kasetinę apsauginę sistemą, kurią galima naudoti su „Layher Allround“ pastoliais ir „SpeedyScaf“ sistemomis, ir kuri atitinka aplinkos apsaugos, apsaugos nuo triukšmo ir oro sąlygų reikalavimus.
  Tai ypač ekonomiškas sprendimas, kuris gali pasigirti pagarsėjusia „Layher“ kokybe:
  Tik nedidelis individualių dalių, sukurtų dažnam montavimui ir besikeičiančioms pritaikymo sritims, skaičius. Greitas, lengvas montavimas laikantis paprastos, logiškos eigos.

  Kasetės yra sukurtos pagal „Layher“ ašies išmatavimus (maks. plotis 3,07 m) ir yra 1,0 m aukščio. Jas labai lengva surinkti ir perkelti ant pastolių. Dėl guminio sandariklio kasetės elementai yra atsparūs dulkėms (fasadų dengimas), leidžia susidaryti vakuumui (asbesto šalinimas) ir nepraleidžia vandens (smėliavimo darbai).
  Elektrostatiškai inertiškos, todėl jas lengva valyti. Sienines kasetes (garso izoliacijos vertė: 20 db) galima parengti kaip garso izoliacijos kasetes (garso izoliacijos vertė: 26 db), kad būtų apsaugoma nuo triukšmo, arba galima naudoti kasetes, pasižyminčias aukštesniu garso izoliacijos lygiu.
  Šviesos kasetės leidžia dirbti dienos šviesos sąlygomis apsaugotoje zonoje. Yra kasečių elementai išoriniams ir vidiniams kampams. Specialiai sukurtas jungiamasis skersinis yra naudojamas jungties su esamu pastatu ar žeme sudarymui. Praktiški sprendimai horizontalios ir vertikalios dimensijos kompensacijai yra galimi.
  Pastoliai su platformomis, kurių ilgis yra 2,57 m, gali būti padengti iki 90 m aukščio (jeigu platformų ilgis yra 3,07 m, galima padengti 50 m aukštį).

  Yra galimi praėjimo elementai, suderinami su sistema ir pritaikomi individualiems poreikiams.
  Layher apsauginė sistema: sistema, kuri patenkina visus aplinkos apsaugos ir saugumo reikalavimus ir apsaugo nuo visų rizikų.

+370 (5) 2168375

info@layher.lt

Salininkų g 82, Vilnius

I – V: 09.00 – 17.00

Laikinasis stogas Keder XL yra idealus sprendimas apsaugai nuo oro sąlygų statybos ir renovacijos metu. Ši sistema užtikrina saugumą ir efektyvumą, apsaugodama darbo vietą nuo lietaus, vėjo ir sniego, leidžiant darbams vykti nepertraukiamai. Keder XL stogas yra lengvas, tačiau tvirtas ir ilgaamžis, pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio ir tvirto PVC audinio. Jis lengvai montuojamas ir pritaikomas prie įvairių konstrukcijų, suteikiant maksimalų lankstumą įvairiuose projektuose. Dėl savo modulinių komponentų, Keder XL gali būti greitai ir lengvai įrengtas, taupant laiką ir išlaidas. Be to, ši sistema gali būti naudojama tiek trumpalaikiams, tiek ilgalaikiams projektams, užtikrinant patikimą apsaugą nuo oro sąlygų. Keder XL laikinasis stogas yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti statybvietę ir užtikrinti darbų sklandumą bet kokiomis oro sąlygomis.

Layher Baltic. Pastolių sistemos. Pagaminta Vokietijoje.
Риштування