Layher mobilūs korpusai

Layher mobilūs korpusai

Kalifornijoje, daugiausiai gyventojų turinčioje JAV valstijoje, vandens tiekimo klausimas visada buvo svarbus. East Bay regione, netoli San Francisko, kuriame gyvena apie 1,4 mln gyventojų, vietinis Mokelumne akvedukas yra pagrindinis viso regiono vandens šaltinis.

Tam, kad akvedukas galėtų nuolat teikti vandenį, jam reikalinga nuolatinė priežiūra. Tačiau smėliavimo, suvirinimo ir dažymo darbams šiam objektui būtina apsauga nuo prastų oro sąlygų ir dulkių. Čia platus Layher produktų asortimentas siūlo labai efektyvų sprendimą. Dvi mobilios konstrukcijos, sudarytos iš Layher Protection sistemos (apsauginės sistemos) ir kasetinio stogo, suteikė pastolių montuotojams greitą ir saugų būdą išspręsti techninius reikalavimus, tokius kaip vėjo apkrova. Kadangi konstrukcija buvo ant ratukų, jos nebereikėjo permontuoti prie kitų sektorių.

Privalumai:

  • Dviejų laikinų aptvarų montavimas, kiekvieno ilgis 26m – vienas smėliavimo apdorojimui, kitas suvirinimo ir dažymo darbams;
  • Konstrukcijos apsauga: kasetinis stogas ir Layher apsauginės sistemos derinys iš plieninių kasetinių skydų ir lengvųjų kasetinių skydų suteikia apsaugą, kuri yra atspari dulkėms ir prastoms oro sąlygoms;
  • Dėka platau detalių pasirinkimo, atraminė konstrukcija, surinkta iš Layher Allround modulinių – pleištinių pastolių, leidžia optimaliai pritaikyti plotį ir aukštį;
  • Idealiai tinka darbui sekcijomis: mobili konstrukcija ant 100 metrų ilgio bėgių lengvai perstumiama, taip galima sutaupyti ne tik laiko papildomiems montavimo – demontavimo darbams, bet ir panaudoti žymiai mažiau detalių.

Layher mobilūs korpusai 1

Layher Protect System

  • Greitas, saugus ir lengvas montavimas laikantis paprastos, logiškos eigos.
  • Layher apsauginės sistemos pasižymi savo universalumu – jų panaudojimas skirtingose situacijose auga kiekvieną dieną. Tai reiškia, kad investicijos į šitą sistemą atsipirks daug greičiau nei tikėtasi.
  • Specialiai sukurtas jungiamasis skersinis yra naudojamas jungties su esamu pastatu ar žeme sudarymui. Praktiški sprendimai horizontalios ir vertikalios dimensijos kompensacijai yra galimi.
  • Dėl guminės tarpinės kasetės elementai yra atsparūs dulkėms (fasadų dengimas), leidžia susidaryti vakuumui (asbesto šalinimas) ir nepraleidžia vandens (smėliavimo darbai).