Unikalus projektas Rygos centre

Unikalus projektas Rygos centre

Paskutiniu metu Rygos miesto gyventojai ir turistai negali patekti į Rygos pilį – Latvijos prezidento rezidenciją. Praėjusių metų vasarą ten kilo gaisras, todėl šiuo metu yra vykdomi remonto darbai.

Mums labai malonu, kad po kelių nesėkmingų termoizoliacinės plėvelės panaudojimo atvejų, galiausiai buvo priimtas teisingas sprendimas. Ant Rygos pilies buvo sumontuotas LAYHER KEDER XL stogas apsaugai nuo oro užtikrinti.

Šį projektą LAYHER Baltic įgyvendino kartu su tarptautinės statybinės technikos nuomos įmonės RAMIRENT Baltic AS Latvijos atstovybe. Projektas yra unikalus ne tik tuo, kad stogo plotis yra 31 metras o ilgis siekia 39 metrus, tačiau pats stogas yra sumontuotas dideliame aukštyje, kur vyrauja stiprus vėjas nuo Dauguvos upės pusės. Stogo forma nestandartinė, žiemą didelės sniego apkrovos. Ne ką lengvesnė užduotis buvo stogo surinkimas ir montavimas istoriniame Rygos miesto centre. Projektas buvo įvykdytas per 2 savaites  po užsakymo patvirtinimo. Techniniai brėžiniai buvo paruošti Layher inžinierių.

Išsamesnę informaciją apie apsaugą nuo oro galite gauti iš įmonės Layher Baltic. Jeigus Jūs susidomėjote pastolių ar laikinų stogų nuoma Latvijoje – kreipkitės į kompaniją Ramirent.

Unikalus projektas Rygos centre 1 Unikalus projektas Rygos centre 2 Unikalus projektas Rygos centre 3 Unikalus projektas Rygos centre 4 Unikalus projektas Rygos centre 5