UAB Layher Baltic – „Metų socialiai atsakinga įmonė 2019

UAB Layher Baltic – „Metų socialiai atsakinga įmonė 2019

2020 m. sausio 30 dieną Valdovų rūmuose buvo įteikti Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. UAB Layher Baltic kartu su kitomis įmonėmis varžėsi mažų ir labai mažų įmonių kategorijoje dėl kelių nominacijų.

Labai džiaugiamės ir kartu didžiuojamės, kad mūsų įmonė 2019 m. pelnė „Šeimai palankiausios darbovietės“ vardą. Mūsų įmonėje atsižvelgiama į kiekvieną darbuotoją individualiai, skatinamos šeimos ir atsakingos tėvystės/motinystės vertybės, nuolat kuriama ir puoselėjama šeimai palanki atmosfera. Vyraujant tokiai palankiai atmosferai kiekvienas įmonės darbuotojas jaučiasi svarbus ir vertinamas. 

UAB Layher Baltic - „Metų socialiai atsakinga įmonė 2019 1

Dar vienas pelnytas įvertinimas mažų ir labai mažų įmonių kategorijoje – „Metų bendruomeniškiausios“ įmonės titulas, skirtas už norą dalintis ir gerinti gyvenimą kitiems. Įmonėje nuolat yra įgyvendinama socialinė – bendruomeniškumo veikla. Kiekviena darbuotojo iniciatyva yra sveikintina ir labai labai laukiama. Darbuotojams čia noriai suteikiama galimybė patiems inicijuoti pagalbos ir paramos kitiems projektus.

 Ir svarbiausias, garbingiausias ir pagrindinis šių metų Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimas taip pat atiteko UAB Layher Baltic – „Metų socialiai atsakinga įmonė 2019“ Jis mums skirtas už nuoširdų ir atsakingą socialinės atsakomybės vertybių puoselėjimą įmonėje ir už jos ribų ir už tai, kad ir maža bendrovė gali nuveikti didelius darbus. Pažymėtina, kad prie to ženkliai prisideda visi įmonės darbuotojai – nuo paties įmonės vadovo V. Voroncov iki kiekvieno darbuotojo atskirai. Mes ne tik puoselėjame išskirtinę vidinę įmonės kultūrą ir vertybes, bet stengiamės tos kultūros dalį diegti ir aplink save, dalindamiesi su kitais savo gerais ir labai reikalingais darbais.

UAB Layher Baltic - „Metų socialiai atsakinga įmonė 2019 2