Prasidėjo 3- iosios Layher gamyklos statybos

Prasidėjo 3- iosios Layher gamyklos statybos

Layher gamyklos
Layher gamyklos statybos

Trečiosios Layher gamyklos statybos

Šeimai priklausanti bendrovė Layher nusprendė pradėti trečiosios Layher gamyklos statybas, siekdama tęsti patikimą klientų aptarnavimą. Tikslas yra padidinti gamybos pajėgumus ir užtikrinti ilgalaikį įmonės aukštų kokybės standartų laikymąsi.

Trečiosios Layher gamyklos pradžios signalas

GUEGLINGEN-EIBENSBACH. Layher įmonės klientai tiki aukščiausią pristatymo kokybę ir tik išskirtinės kokybės produktais. Siekdami įvykdyti šiuos reikalavimus, Layher ir toliau investuoja į naujas technologijas gamybos procese. Staigus Layher pastolių sistemų paklausos padidėjimas paskatino šeimai priklausančią įmonę prdėti statyti trečiąją Layher gamyklą su prijungta karšto cinkavimo įranga. Naujoji gamykla bus visai šalia pagrindinės bendrovės gamyklos Eibensbache.

Sudėtingos statybos patvirtinimo procedūros buvo baigtos, o naujosios gamyklos statybos prasidėjo 2021 m. Rugsėjo 16 d. Taigi „Made by Layher“ ir toliau reiškia „Made in Germany“.

Griežtai laikomasi Vokietijos federalinio išmetamųjų teršalų kontrolės įstatymo

Gamykla ir gretimas karšto cinkavimo įrenginys bus pastatyti pagal naujausias technologijas, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą. Abu jie laikysis aukštų pramonės pastatų standartų. Maksimalų energijos vartojimo efektyvumą gamyboje užtikrins grindų plokštės su papildoma izoliacija, speciali lubų ir sienų izoliacija, trigubo stiklo langai ir fotoelektrinė sistema. Layher taip pat laikosi Vokietijos federalinio išmetamųjų teršalų kontrolės įstatymo, kuriame yra griežti aplinkos apsaugos reikalavimai.

Layher sistemos sprendimai nustato pasaulinį pastolių konstrukcijos standartą

Layher reiškia naujoves, saugumą ir kokybę, pagamintą Vokietijoje, ir tvirtą partnerystę su savo klientais. Taip šeimai priklausanti įmonė išaugo ir tapo pirmaujančia sisteminių pastolių gamintoja. Išbandyti ir nuolat tobulinami Layher sprendimai šiandien yra pasaulinis pastolių konstrukcijos standartas: greitai surenkami ir išmontuojami pastoliai, saugūs naudoti ir lankstūs.

Tokiu būdu galima žymiai sutrumpinti surinkimo laiką, o darbo sauga žymiai padidėja. Tai taip pat užtikrina plačios Layher teikiamos paslaugos – kompetentingi patarimai, mokymai ir seminarai bei didelis pristatymo pajėgumas. Kasdien daugiau nei 2200 darbuotojų sukuria „daugiau galimybių“-arba labai automatizuotoje pagrindinėje gamykloje Güglingen-Eibensbach, arba pardavimų dukterinėse įmonėse – 42 pasaulio šalyse.